Gryzak na owocki silikonowy - różowy (3 końcówki)

Data wysyłki produktu - kolejny dzień roboczy

29,90 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Gryzak silikonowy z 3 końcówkami.

 

 

 

Silikonowy wygodny uchwyt ułatwia trzymanie, faktura utrudnia wyślizgiwanie się z małej rączki, a to wszystko w pięknej kolorystyce i designie. Jeżeli masz obawy dotyczące blw, możesz spróbować zapoznać dziecko z nowymi smakami, dzięki naszemu gryzakowi. Pozwoli w bezpieczny sposób poznać pierwsze nowe smaki.

3 różne końcowki, dopasują się do wieku i wielkości przekąski.

 

 

 

 

Zalety naszych silikonowych produktów: 

-łatwość czyszczenia - produkty nie są podatne na rozwój grzybów, rozmnażanie bakterii ani pleśni, 

-są wolne od BPA, PVC, ftalanów i ołowiu, 

-można je podgrzewać w mikrofalówce, 

-można je myć w zmywarce, 

-są znacznie bardziej odporne na zniszczenia od plastikowych, klasycznych produktów, 

-miłe w dotyku, 

-świetnie sprawdzą się na wszelkie wyjścia i wycieczki. Poręczne, odporne na zgniatanie, rzucanie, a co najważniejsze można je łatwo i szybko umyć nawet samą wodą z mydłem.

 

Pojemność: 3 końcówki w różnych rozmiarach

Kolor: pudrowy róż

 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, często wpływ na to ma ustawienie kolorów na ekranie. Aby dobrać produkty w tym samym kolorze należy sugerować się nazwą podaną w opisie lub skorzystać z zakładek kolorystycznych, w których znajdują się produkty dopasowane kolorem. 

 

 

Instrukcja obsługi

Produkty silikonowe do użytku dla dzieci od 4 miesiąca życia. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan produktu. W przypadku zużycia lub stwierdzenia wad, wymienić na nowy. Przed pierwszym użyciem należy umyć. Produkt można myć ciepłą wodą z płynem do mycia naczyń, a nawet zwykłym mydłem, nadaje się również do mycia w zmywarce. Po każdym użyciu produkt należy umyć. Niektóre pokarmy mogą odbarwiać produkt, jednak nie wpływa to na jego jakość. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła. 

 

 

Dane techniczne:

Materiał : 100% silikon spożywczy

 

Gryzak + 3 końcówki spakowane w kartonik.

- Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia (WE) NR 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością

- Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Komisji (WE) nr 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 r. w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością

No customer reviews for the moment.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.