Zestaw pierwszych łyżeczek-gryzaków denim

Kup do 14:30 - wysyłka dzisiaj!

39,90 zł
Ilość

Cudowny zestaw pierwszych łyżeczek.

 

 

Obie łyżeczki wykonane są z silikonu spożywczego. Dzięki temu są miłe w dotyku, łatwe w utrzymaniu czystości, a także miękkie i bezpieczne dla dziecka.

 

Idealnie mieszczą się i leżą w małych rączkach. Dzięki formie pozwalają z łatwością manewrować i nabierać nimi jedzenie.

 

Poza klasyczną formą łyżki, jest także łyżeczka z dziurkami, która idealnie sprawdzi się do pierwszych prób, ponieważ nie potrzeba umiejętności nabierania, a jedynie wystarczy lekkie zamoczenie, aby produkt został w otworze.

 

Łyżeczki są znacznie krótsze od tych klasycznych z zastawy, dzięki czemu o wiele łatwiej nimi manewrować i trafiać do buzi.

 

Dodatkowo wypukłe wzorki pomagają podczas ząbkowania i pozwolą także na odrobinę zabawy i podczas posiłku.

 

Zestaw zawiera 2 sztuki - klasyczna łyżeczka i łyżeczka z otworkami.

  

  

 

Zalety naszych silikonowych produktów: 

-łatwość czyszczenia - produkty nie są podatne na rozwój grzybów, rozmnażanie bakterii ani pleśni, 

-są wolne od BPA, PVC, ftalanów i ołowiu, 

-można je podgrzewać w mikrofalówce, 

-można je myć w zmywarce, 

-są znacznie bardziej odporne na zniszczenia od plastikowych, klasycznych produktów, 

-miłe w dotyku, 

-świetnie sprawdzą się na wszelkie wyjścia i wycieczki. Poręczne, odporne na zgniatanie, rzucanie, a co najważniejsze można je łatwo i szybko umyć nawet samą wodą z mydłem.

 

 

Kolor: denim

 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, często wpływ na to ma ustawienie kolorów na ekranie. Aby dobrać produkty w tym samym kolorze należy sugerować się nazwą podaną w opisie lub skorzystać z zakładek kolorystycznych, w których znajdują się produkty dopasowane kolorem. 

 

 

Instrukcja obsługi

Produkty silikonowe do użytku dla dzieci od 4 miesiąca życia. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan produktu. W przypadku zużycia lub stwierdzenia wad, wymienić na nowy. Przed pierwszym użyciem należy umyć. Produkt można myć ciepłą wodą z płynem do mycia naczyń, a nawet zwykłym mydłem, nadaje się również do mycia w zmywarce. Po każdym użyciu produkt należy umyć. Niektóre pokarmy mogą odbarwiać produkt, jednak nie wpływa to na jego jakość. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła. 

 

 

Dane techniczne:

Materiał : 100% silikon spożywczy

 

Produkt spełnia wymogi Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE z dnia 18 czerwca 2009 r. w sprawie bezpieczeństwa zabawek i produktów dla dzieci. 

 

Normy:

EN 71-1:2014+A1:2018 

EN 71-2:2011+A1:2014 

EN 71-3:2019

 

Produkt posiada także świadectwo bezpieczeństwa z polskiego Sanepidu.

5 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.