Talerzyk silikonowy bez przyssawki- rakieta oliwka

Data wysyłki produktu - Jutro

55,00 zł

Rakieta? A może samolot? Zabierz dziecko w świat kreatywnego rozszerzania diety, razem z naszymi wystrzałowymi talerzykami.

Ilość

Talerzyk silikonowy - rakieta

 

Jeżeli lubisz piękną prezentację posiłków, a wasze dania składają się z różnych kolorowych składników- to pokochasz nasze talerzyki.

 


Jeżeli chcesz, aby twoje dziecko zaczęło swoją przygodę z BLW w kreatywny sposób, to koniecznie poznaj nasze  talerzyki. 

 

Piękne pastelowe kolory, urocze buźki i ciekawe kształty, które urozmaicą każdy posiłek i zachęcą do próbowania nowych smaków. Model bez przyssawki.

 

Rakieta ułatwi podróż każdego kęsa i dziecko na pewno pokocha posiłki, mając taki wesoły kosmiczny talerzyk.

 

Placuszki na księżycu? A może owoce na Marsie? :)

 

 

 

Poza wygodnym podzieleniem składników w różnych przegródkach, mamy znany i lubiany kształt, który umili posiłek.

Pozwólmy cieszyć się dziecku etapem rozszerzania diety. Sprawmy, aby było to estetyczne, kolorowe, kuszące i radosne.

 

 

Zalety naszych talerzy: 

-łatwość czyszczenia - talerze nie są podatne na rozwój grzybów, rozmnażanie bakterii ani pleśni, 

-są wolne od BPA, PVC, ftalanów i ołowiu, 

-można je podgrzewać w mikrofalówce, 

-można je myć w zmywarce, 

-są znacznie bardziej odporne na zniszczenia od plastikowych, klasycznych talerzy, 

-miłe w dotyku, 

-świetnie sprawdzą się na wszelkie wyjścia i wycieczki. Poręczne, odporne na zgniatanie, rzucanie, a co najważniejsze można je łatwo i szybko umyć nawet samą wodą z mydłem.

 

 

Kolor: oliwka

(produkt występuje także w innych wariantach kolorystycznych).

 

*Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od rzeczywistych, często wpływ na to ma ustawienie kolorów na ekranie. Aby dobrać produkty w tym samym kolorze należy sugerować się nazwą podaną w opisie lub skorzystać z zakładek kolorystycznych, w których znajdują się produkty dopasowane kolorem. 

 

 

Instrukcja obsługi

Produkty silikonowe do użytku dla dzieci od 4 miesiąca życia. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan produktu. W przypadku zużycia lub stwierdzenia wad, wymienić na nowy. Przed pierwszym użyciem należy umyć. Produkt można myć ciepłą wodą z płynem do mycia naczyń, a nawet zwykłym mydłem, nadaje się również do mycia w zmywarce. Po każdym użyciu produkt należy umyć. Niektóre pokarmy mogą odbarwiać produkt, jednak nie wpływa to na jego jakość. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła. 

 

 

Dane techniczne:

Materiał : 100% silikon spożywczy

 

- Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia (WE) NR 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością

- Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Komisji (WE) nr 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 r. w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością

** Przyssawka może trzymać się gorzej na chropowatych blatach - nie dajemy gwarancji, że na każdej powierzchni przyssawka zadziała równie dobrze.

35 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.